چهارشنبه 18 تیر 1399
سبد خرید 0
Iranتهران
تهران، اتوبان شیخ فضل اله نوری، خیابان سازمان آب، پلاک 55 ، واحد 4
021 - 44203235
  • ارسال رایگان: دارد
  • مهلت تست کالا: یک هفته
  • امکان پرداخت در محل: دارد
  • زمان ارسال کالا: 48 ساعت در تهران, یک هفته سایر نقاط
بورسیکا یعنی بورس کالا، جایی که بتواند به عنوان مرجعی ارزشمند، خدماتی با حس و حال خوب را به شما منتقل کند.

با وجود بیش از ۲۰ هزار فروشگاه اینترنتی در سال ۹۵ ( در ایران ) و ظرفیت بالای تقاضا در کشور، قطعا رشد خیره کننده ای را برای مجموعه های فعال فروش آنلاین کالا می توان انتظار داشت. مجموعه هایی که هر کدام به نحوی سعی در ارائه خدمات فروش کالا دارند و قطعا درصدی از بازار را تحت تاثیر قرار خواهند داد. عوامل بسیار زیادی در مسیر موفقیت یک سرویس آنلاین تاثیر خواهند داشت. اما شاید مهمترین نکته ای که این روزها باید پایه های یک مجموعه را بر روی آن بنا نهاد، خدماتی صحیح و ارائه ارزش افزوده ای بیش از فروش کالا به مشتری است. موضوعی که امروز در داخل کشور بسیار کم به آن توجه می شود و مجموعه های بزرگ حال حاضر، تلاشی برای ارائه این امتیازات به مشتری نمی کنند.

هدف ما از ایجاد بستر فروش کالا به صورت آنلاین، قطعا مشابه همه ی فروشگاه های اینترنتی در ایران نیست. بورسیکا مجموعه ای برای ارائه خدمات، در مسیر فروش کالا به مشتری است، که بتواند حس برنده بودن را به شما القا کند. اینکه صرفا با فروش یک کالا سود حاصله از آن نتیجه تمام فرآیند این سرویس باشد، شاید یک نگاه کوتاه مدت و بی نتیجه را رقم بزند و ما صرفا به دنبال این نتیجه نیستیم.

نظرات مشتریان درباره بورسیکا

کالایی برای فروش در این فروشگاه یافت نشد!
استفاده از مطالب سایت لیکامال فقط برای مقاصد غیر تجاری و باذکر منبع بلامانع است.کلیه حقوق متعلق به وب سایت لیکامال می باشد.  LicaMall.com © 2014-2017