شنبه 21 فروردین 1400
سبد خرید 0
دستگاه تصفیه آب کیسی

119,000,000

فروشندگان دستگاه تصفیه آب کیسی

سایر فروشندگان دستگاه تصفیه آب کیسی

فروشگاه
زمان ارسال
توضیحات
قیمت (ریال)
---
---
19,000,000

ویژگی های دستگاه تصفیه آب کیسی

مراحل تصفیه آب: 

مرحله اول: (فيلتر اليافي 5 ميکرون)گل و لاي ، شن وماسه ، زنگ لوله ها و ذرات ناشي از پوسيدگي لوله ها در اين مرحله از آب حذف شده و آب زلال و شفاف مي شود.

مرحله دوم: (فيلتر کربن فعال) قادر است کلر، گازهاي شيميايي محلول در آب ، مواد شيميايي آلي ، تري هالومتان ها (محصول فرعي کلرزني) ، آفت کش ها ، بو و طعم نامطبوع آب را حذف کند.
لازم به ذکر است که کربن موجود در فيلترهاي آکواجوي ، از پوست نارگيل ساخته مي شوند و به Coconut Shell Carbon مشهور هستند. لذا منشا کاملا گياهي داشته و هيچ نوع ترکيب زيان آوري به آب وارد نمي کنند.

مرحله سوم: (فيلتر اليافي 1 ميکرون)ذرات معلق و آلاينده هاي شناور در آب که در مرحله اول از آب حذف نشده اند، در اين مرحله از آب حذف مي شوند و آب کاملا زلال و شفاف مي شود.

مرحله چهارم: (فيلتر اسمز معکوس، ممبران RO) نيترات، آرسنيک، سرب ، جيوه و ساير ناخالصي هاي محلول در آب و وفلزات سنگين مضر در آب در اين مرحله از آب حذف مي شوند. سختي مضر آب که باعث رسوب گذاري در کتري و چاي ساز و … مي شود حذف شده و آب سنگين به آب سبک و گوارا تبديل مي شود. دقت اين فيلتر ” يک دهم نانومتر ” است.

مرحله پنجم: (فيلتر کربن نهايي) دانه هاي کربن موجود در اين فيلتر بو و طعم نامطبوع آب را که ممکن است در اثر ماندگي آب در منبع ذخيره به وجود آمده باشد حذف مي کنند.

1سال گارانتي 
حمل و نصب رايگان 

مخزن ذخیره 8 لیتری 

نظرات و پیشنهادات شما درباره دستگاه تصفیه آب کیسی

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. لطفا فیلدهایی که با علامت * مشخص شده است را تکمیل نمایید.

برچسب دستگاه تصفیه آب کیسی

استفاده از مطالب سایت لیکامال فقط برای مقاصد غیر تجاری و باذکر منبع بلامانع است.کلیه حقوق متعلق به وب سایت لیکامال می باشد.  LicaMall.com © 2014-2017